Psychoterapeuta - Zduńska Wola
GABINET PSYCHOTERAPII
W ZDUŃSKIEJ WOLI

O NAS

Joanna Sawicz

Najwyższą wartością dla mnie jest życie, bycie szczęśliwym i wolność. To mnie inspiruje w mojej pracy z człowiekiem. Psychoterapia jest podróżą, której celem jest odkrywanie samego siebie. Poznawanie swojego potencjału, zasobów, a także ograniczeń i blokad. Dzięki szczególnej relacji terapeutycznej możesz poznać i zrozumieć siebie, byś mógł odpowiedzialnie i świadomie żyć. By być szczęśliwym.

Pracuję głównie w nurcie Gestalt, w którym najważniejsza jest relacja i dialog. Relacja pełna akceptacji, szczerości, zaufania, otwartości na drugą osobę i szacunku dla jej różnorodności. Stwarza to możliwość do rozwoju, poznawania siebie, rozwiązywania problemów.

Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką Gestalt (European Association for Gestalt Therapy) oraz trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie w 2015r. Obecnie jestem Nauczycielką Mindfulness w procesie certyfikacji w Polskim Instytucie Mindfulness w Warszawie. Jeśli chodzi o studia wyższe to ukończyłam kierunek Pedagogiki Pracy Socjalnej na Uniwersytecie Zielonogórskim w 2003r. Jestem też od 2009r. Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. Od 2005r. jestem zaangażowana w profesjonalnej pomocy innym ludziom.

Dbając o wysoką jakość swojej pracy uczestniczę w stałej superwizji.

W życiu prywatnym interesuję się kinem, jogą, lubię podróże, czytać książki.
Joanna Sawicz Kociubiństka psychoterapeuta
Piotr Sawicz Psychoterapeuta
Piotr Sawicz

Jestem Psychoterapeutą NLPt oraz Specjalistą Psychoterapii Uzależnień nr 1291. Obecnie zajmuję się psychoterapią indywidualną dla młodzieży i dorosłych, ukierunkowaną na przyszłość i zorientowaną na cel.

Najczęściej pracuję z osobami stojącymi w obliczu zmian życiowych (np. koniec studiów, zmiana pracy, podjęcie nowych ról społecznych lub zawodowych, żałoba) oraz z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych i afektywnych. Pracuję również m.in. z ulepszaniem własnej efektywności, wzmacnianiem pewności siebie, budowaniem determinacji do osiągania celów, dbaniem o równowagę życiową, ograniczaniem stresu i planowaniem kariery.

Od 2006 r. pracuję z osobami uzależnionymi oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym zarówno w obszarze uzależnień od alkoholu jak i innych substancji psychoaktywnych, w tym nowych narkotyków tzw. dopalaczy oraz uzależnień behawioralnych, a od 2012 r. prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Dbając o wysoką jakość swojej pracy uczestniczę w stałej superwizji.

Energię do pracy daje mi zaufanie, że każdy człowiek ma możliwość żyć tak, jak tego pragnie, w sposób, który da mu szczęście. Moim zadaniem jest wspieranie, pomoc w znajdywaniu skutecznych rozwiązań i dzielenie się wiedzą. Robię to, co robię, ponieważ takie działanie przynosi mi głęboką satysfakcję. Szanuję decyzję o podjęciu pracy nad sobą, gotowość do zmian.